visai paprastai. atostogos.

lapkričio 6th, 2011

lialialia >.< santa santa >.<

leon somov – taste.mp3 kriaušių uogienė užplikyta, štai tau ir skaniausia arbata, dar keli blynai(vafliai ;D) apipilti šokoladu ir Kalėdos..
taip taip.. šios atostogos. paliko manyje kažką. kažką gero >.<
prasidėjo jos.. hm.. neatsimenu ;D taip seniai atrodo.. prasidėjo nuo tinginio! grįžę namo greit persirengėm ir išpuškavom pas braliūką tynginio daryt. va taip vat 😀 kaip skaniai buvo >.< omniomniom.. o ne 😀 čia aną savaitgalį, dar senesnį :DD jiez kaip maišos.. nu tada nepamenu kaip parsidėjo atsotogos… bet garantuoju buvo kūl. o kada keksiukus kepėm? oo. tai gal 5day ir kepėm 😀 jojo. nes gi vyrs nuvargęs buvo.. nu tai vat.. ir fylmą va žiejom. nu kas žiejo kas biški nulūžo 😀 ir kooookie keksiukai buvo faini 😀 apsišokoladinę ;D vat.. po to buvo sekmadienis kažkaip jau. ir varėm į Paberžę.. oo.. kaip taip gerai buvo.. :) ir tas šalmas, ir virtuvė.. o  dar WC 😀 ir kas be ko vernada :>> kaip ten gera..
labas rytas, gražus pirmadienis.. grėbėm lapus aplink bažnyčią ir vuoliojaus da ten ant jų ;D osam >.< grįžę namo grėbėm ir grėbėm 😀 bet ne daug 😀 užtat va pirmadieny kaip grėbėm ;D niek nebereikėjo ;D o paskui duotis toj krūvoj.. ooou.. viskas, kas vyksta turi pasėkmes. galim daryt taip, kad ir ir veiksmai ir pasėkmes tuo pačiu taptų geros, tik reik pagalvot.. (ačiū, kad parodai kaip derėtų elgtis, ir padedi plačiau pažiūrėti į viską…)
oj. kažkaip pamiršau daiktus susikraut ;D nieko, turim 15 min susimest šmutkes ir gogogogo in kaunas. iš kaunas go to pajuris.. apėmė keisti jausmai ir mintys… nu, bet viskas buvo gerai, nuostabu, kaip šiltai žmonės priima atrodo „svetimus“ žmones, ir kokie šilti yra jie.. uch tie žemaičiai ;D labai fainiausi ;D gal ir nederėtų, bet leidau sau pasijaust jų dalim.. ir man kažkodėl tai patiko..
 na va.. išpuškėjom iš Pajūrio ir klausydami norvegų klasikos leidomės link Varnių.. mintys ir nuotaikos imė viršų ir vakaras tapo nevisai gražus.. bet.. taip jau buvo, galim tik pasimokyt :)
rytas.. išaušo tas rytas, kurio šitaip laukiau :) užsukom pas mama, pasikalbėjom.. džiaugiaus, jog ir ją pamačiau :) hmm.. iki* aikštelė ir pokalbis, apkabink ir laikyk. męs žinom kas tada vyko.. mum tik ir tereikia žinot.
gogogogogogogo tū mažeeeeeeikiai ;D olialia. labai greit atvažiavau, viskas sekėsi puikiai ;D ir olialia.. dabat off trim dienom 😀 jėtau.. kiek visko buvo.. kiek dar galim aptart ir iš kitų pusių pažiūrėt ir t.t. >.< ačiū Angele, atostogų pabaiga.. LOVE IT :>> P.S. Su katytem barškenu P.P.S. Mery and Max P.P.P.S. PAS VIRGĄ :DD P.S. Tavo puiki atmintis P.S.S. Duxis P.S.S.S. rūsys 😀
jėė.. čia ir fotografėlis labai prisidėjo ;D žiauriai fainei >.< ir nuotrauką turiu uuulialia >.< tai kai tas ledo valytuvas su kaminu ;DD p.s. ačiū dar kart už foto >.<
nugi nugi.. dičkis ačiū tiem Mažeikiam >.<
nuva. ir grįžom namo.. ačiū Simukui ir Godai už kasytę, o Simukui dar ir už lauktuves ir Latvijos 😀
pakalbėjom.. pakalbėjom.. ir man gera.. kai žinai, kad šalia esantis žmogus mąsto panašiai, kad padeda susivok t ir supranta tave taip, kaip yra teisinga.. Męs. DnB
ir štai.. kalėdos. apšerkšnyję laukai ir pievos.. tas džiaugsmas ir kava ir mintys ir ramybė.. man jau taip arti kalėdos.. man jau taip.. taip šiltėja >.<
Gero vakaro. Ramybės visiem :)  

 

P.S. plaukai ir ilgos rankos

3 Responses to “visai paprastai. atostogos.”

  1. į dangų sako:

    ne su katytem barskenu, o su kaciukais beldu 😀 (taip geriau skamb) ;D

  2. Puikus straipsnis!Tikrai, kad seksiu

  3. asliekna.lt sako:

    man idomu kiek autorei metu?

Šio įrašo komentarų RSS srautas.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos